Fundacja Transporter Kultury

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

UTOPIA. NON-PLACE 2018 / audycja radiowa

Email Drukuj

Dnia 13 czerwca 2018, o godz. 14:40 w Radiu TokFM została wyemitowana audycja radiowa, będąca w istocie zapisem rozmowy redaktora prowadzącego Łukasza Wojtusika z kuratorami - Kamilem Kuzko i Michałem Sroką oraz z przedstawicielem Zarządu Fundacji Transporter Kultury, Piotrem Korzeniowski o projekcie artystycznym i międzynarodowej, polsko-niemieckiej wystawie "UTOPIA. NON-PLACE". Audycja jest radiowym śladem spotkania bezpośrednio na miejscu i w przestrzeniach, gdzie wystawa się odbywała. Zachęcamy to jej odsłuchania!

UTOPIA. NON-PLACE 2018 audycja radiowa

 

UTOPIA. NON-PLACE 2018 / otwarcie

Email Drukuj

Wieczorem, o godzinie 19:00 w sobotę, 5 maja 2018 roku, w surowych, nie wykończonych pomieszczeniach nowo powstałej inwestycji architektonicznej HIGH5ive (SKANSKA), zrealizowanej przy ul. Pawiej 7 w Krakowie, odbyło się otwarcie międzynarodowej wystawy sztuki współczesnej UTOPIA. NON-PLACE z udziałem 35 artystów z Polski i z Niemiec. Mimo trwającego tzw. "długiego weekendu" na otwarciu pojawiła się bardzo liczna publiczność. Dziękujemy wszystkim, który wspólnie z nami celebrowali ten szczególny moment otwarcia wystawy. 

UTOPIA. NON-PLACE 2018 otwarcie
UTOPIA. NON-PLACE 2018 otwarcie 1


 

UTOPIA. NON-PLACE 2018 / klip video zaproszenie

Email Drukuj

Polecamy klip video promujący międzynarodowy projekt artystyczny i wystawę sztuki współczesnej "UTOPIA. NON-PLACE". W wystawie, która jest tegoroczną edycją Polsko-Niemieckiego Biennale Sztuki Współczesnej w Krakowie, bierze udział 35 artystów z Polski i z Niemiec. Wydarzenie odbywa się w Krakowie w pomieszczeniach nowo powstałej inwestycji architektonicznej HIGH5ive (SKANSKA) przy ul. Pawiej 7

Materiał video stanowiący zaproszenie na otwarcie projektu artystycznego przygotował i zmontował Piotr Korzeniowski.


 

UTOPIA. NON-PLACE 2018 / mapa miejsca

Email Drukuj

Prezentujemy mapę z lokalizacją miejsca w którym w Krakowie w dniach od 5 maja do 21 czerwca 2018 odbywa się międzynarodowa wystawa sztuki współczesnej "UTOPIA. NON-PLACE", której organizatorem jest nasza Fundacja. Wystawa odbywa się w pomieszczeniach nowo powstałej inwestycji architektonicznej HIGH5ive (SKANSKA) przy ul. Pawiej 7 w ścisłym centrum Krakowa, w pobliżu Dworca PKP i PKS oraz Galerii Krakowskiej.

 

UTOPIA. NON-PLACE 2018 / projekt graficzny

Email Drukuj

Zaprojektowaniem i opracowaniem znaku graficznego oraz sprawami oprawy wizualnej międzynarodowego projektu artystycznego "UTOPIA. NON-PLACE" zajęła się Pani Renata Motyka. Projekt artystyczny z udziałem 35 artystów z Polski i z Niemiec odbywa się w Krakowie w dniach od 5 maja do 21 czerwca 2018. Poniżej prezentujemy projekt zaproszenia na to wydarzenie.

UTOPIA. NON-PLACE / invitation

 


Strona 1 z 6